Yeni Nesil
Dijital Bankacılık
Platformu

Contextual ERP, bankaları ve kredi birliklerini iş stratejilerini geleceğe hazırlamaları için güçlendiren Çok Kanallı bir Dijital Bankacılık Platformudur.

İletişim

ÖZELLİKLER

Contextual ERP size bankacılık hizmetlerini dijitalleştirme, otomatikleştirme ve genişletme olanağı sunar.

Buluta Hazır

Buluta Hazır mimari, pazara çıkış süresini kısaltan birleşik arka plan güncellemeleri, ek güvenlik için otomatik veri şifrelemesi ve her zaman her yerden erişim sunar

API Mimarisini Aç

Yeni PSD2 standartlarıyla el sıkışın, bir Açık API stratejisi oluşturun ve müşterilerinize bir hizmet olarak bankacılık [baas] sunun.

Çok Kanallı Bankacılık

Tüm kanallarda geçerli olan kapsamlı çok kanallı dijital bankacılık platformumuzla müşteri etkileşiminizi güçlendirin.

Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Basit ve sezgisel bir UX, müşterinize ek eğitim, yardım ve deney olmadan rahat gezinme sunar.

Güvenli Mimari

Gelişmiş algoritmalar ve biyometri ve OTP tabanlı ödemeler gibi yerleşik çok faktörlü kimlik doğrulama ile güvenli mimariyi kavrayın

İş Akışlarını Otomatikleştirin

Kağıt/manuel süreci azaltarak bankacılık hizmetlerinizi pürüzsüz hale getirin, karmaşık iş akışlarını otomatikleştirmek ve kolaylaştırmak için Otomom ERP kullanın.

Dijital Bankacılık

Dijital dönüşümü hızlandırmak için temelden bağımsız bir çözüm

Tüm ana temel bankacılık sistemleriyle kolayca bağlantı kurabilen Contextual, her kanalda giderek daha fazla özelleştirilebilir, yenilikçi ve insancıllaştırıcı bir deneyim sağlayarak finansal kurumların tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur.

  • Dijital Bankacılığa zahmetsizce yükseltin
  • Mevcut CBS ile sorunsuz entegrasyon
  • Müşterinize sunun - Her zaman, her yerde bankacılık
  • CAPEX'i azaltın

Bankacılığı yeniden icat edin. Yeni deneyimler yaratın.

Kullanıma hazır esnek ve sağlam özelliklerle geliştirilmiş Contextual ERP, her işletmeye uygun, sorunsuz, güvenli ve yüksek verimli bir dijital geçişi garanti eden, hem bulutta hem de şirket içinde konuşlandırılabilen, pazara hazır bir çözümdür. ve satışların gelecekteki büyümesini artırmaya odaklandı.

  • Herhangi bir platformda bankacılık hizmeti verin.
  • Kapsamlı Özelleştirme Yetenekleri
  • Azaltılmış maliyetler ve Pazara Çıkış Süresi

Dijital Bankacılık

Genç nesil tüketiciler, teknolojik açıdan bilgili ve çevrimiçi dünyaya oldukça adapte olmuş durumda. Dijital inovasyonu benimseyerek kendinizi diğer bankalardan farklılaştırabilirsiniz. Günümüzün müşterileri, kredi başvurularına ve hesap bilgilerine tek tıkla erişim istiyor ve bankaların ürünlerini bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlaması gerekiyor. Özellikle, bu tür hizmetlerin mobil olarak benimsenmesi nefes kesici bir hızla olacak ve kimse geride kalmak istemez.

Perakende bankacılık

Kişisel hesapları gerçek zamanlı olarak yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni kredi başvurusu yapmak, kart limitlerini ve kanallarını kontrol etmek, para göndermek ve almak. Müşterilerinizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi size sağladık.

Bu çağda müşterilerin ihtiyaçlarını dinlemek çok önemlidir. Arka ofis ve müşteriler arasında doğrudan iletişim ile Contextual Dijital bankacılık, hem müşteriler hem de arka ofis personeli için basit ve sezgisel bir arayüz aracılığıyla sohbet desteği, belge paylaşımı, duyurular ve müşteri anketleri sunar.

Erişim denetiminin eşlik ettiği yerleşik bir kullanıcı ve rol yönetimi modülüyle, müşterilere mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmeleri için arka ofis personeline güç ve sahiplik vermek kolaydır.

KOBİ bankacılığı

Contextual Dijital bankacılık ile bir işletme hesabını yönetmek basit, anlaşılır ve tamamen müşteri tarafından kontrol edilebilir. Kontrol parmaklarının ucunda olan müşteriler, hesap erişimi, ödemeler, geçmiş ve işletme hesaplarını yönetmenin hemen hemen her yönü için ek kişilere erişim verebilir ve ayrıcalıklar ayarlayabilir.

Ekstreler, faturalar ve siparişler, belgeleri doğrudan mobil ve internet bankacılığı uygulamalarından paylaşmak kolay ve anlaşılır. Dijital katılım hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mevcut kişisel hesapları olan müşteriler, ek kurulum, form veya komplikasyon olmaksızın doğrudan işletme hesabı için başvurabilir.

Dijital yolculuğunuzda size rehberlik ediyoruz .

Yenilikçi finansal ürün ve hizmetlerin nasıl sunulacağını bilmek ister misiniz? Lütfen formumuzu doldurun, kısa süre içinde sizinle iletişime geçeceğiz.

Looks good!
Please enter your name.
Looks good!
Please provide a valid email address.
Looks good!
Please select a department.
Looks good!
Mesajınızı giriniz.
You must agree before submitting.