E-Ticaret operasyonlarınızı tek bir noktadan yönetin!

E-Ticaret Entegrasyonu ile pazaryerlerinde ve internet sitenizde yaptığınız satışlarınız otomatik olarak Contextual ERP ' ye aktarılır. Satışlarınız için e-fatura göndermek, ürünlerinizin için stok takibi yapmak ve kargolama operasyonu da çok kolaylaşır!

pazaryeri entegrasyonu

Contextual ERP ile entegre olabileceğiniz e-ticaret pazaryerleri

e-Ticaret entegrasyonu; satışlarınızı gerçekleştirdiğiniz pazaryerleri veya e-ticaret sitenizdeki verileri, kullandığınız diğer uygulamalara aktaran ve tüm bu sistemlerin uyumlu bir şekilde çalışmasını sağlayan bağlantıya verilen isimdir.

E-Ticaret Özelliği ile İşinizi Kolaylaştırın, Pazaryeri ve internet sitenizdeki satışlarınızı otomatik olarak Contextual ERP'ye aktarın, rahatınıza bakın!

PAZARYERİ ENTEGRASYONU

Contextual ile e-ticaret entegrasyonu yapmanın avantajları nelerdir?

İş yükünüz hafiflesin

N11, Hepsiburada, GittiGidiyor gibi e-ticaret pazaryerleri veya kendi e-ticaret sitelerinizdeki ürün, müşteri ve fatura bilgileri anında Contextual ERP'ye aktarılsın.Her satışınız için veri girişi yükünden kurtulun.

Daha hızlı faturalayın

Satışlarınızın faturaları Contextual ERP'de otomatik olarak oluşturulsun, e-fatura mükellefiyseniz anında müşterilerinize gönderilsin.Faturalama operasyonunuzda zaman kazanın.

Tüm operasyonunuz tek ekranda

Birden fazla pazaryerinde yaptığınız satışları, müşteri hesaplarını, ürün stoklarınızı ve alımlarınızı tek bir ekrandan takip edin. Her an güncel bilgiye ulaşarak operasyonunuzu hatasız yönetin.

Mali müşaviriniz ile entegre olun

Mali müşaviriniz Contextual ERP üzerindeki tüm fiş, fatura ve banka hesap hareketlerinize tek tıkla ulaşsın. Her ay belge aktarımına daha az zaman harcayın.

Toplu fatura yazdırma

Fatura formatınıza uygun şablon ile faturalarınızı kolayca hazırlayıp lazer veya nokta vuruşlu yazıcı ile faturalarınızı toplu şekilde yazdırın. Faturalarınız işinizin hızına yetişsin.

Günlük özet raporu

Günlük özet raporuyla faturalarınızın durumunu düzenli olarak takip edin, zaman tasarrufu yapın.İşinize dair her detayın hakimi olun.

e-ticaret pazaryeri entegrasyonu

Bize Ulaşın

Teknolojiyle etkili ve verimli bağlantılar oluşturuyoruz. Contextual ERP ekosistemiyle yenilik yapmaya ve büyümeye hazır mısınız?

Looks good!
Please enter your name.
Looks good!
Please provide a valid email address.
Looks good!
Please select a department.
Looks good!
Mesajınızı giriniz.
You must agree before submitting.