Neden Contextual?

Bankalar, Kredi Birlikleri ve Mikrofinans kurumları için otomatikleştirilmiş finans, ürün ve müşteri ile ilgili performans yönetiminin, veriye dayalı içgörülerin ve kıyaslamanın gerekli olduğuna inanıyoruz.

Finansal kurumların değişim zamanlarında genel performanslarını daha etkin bir şekilde ölçebilecekleri, izleyebilecekleri ve yönetebilecekleri temeli sağlarlar. Bu da, operasyonel verimlilik, maliyet azaltma ve gelişmiş karlılık sunmalarını sağlar.

Geleceği Bugün Yönetin

Contextual, verilerinizin gücünü ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar. Misyonumuz, finansal, ürün ve müşteri performansını artırmanıza yardımcı olmaktır, böylece şunları yapabilirsiniz:

  • Teknoloji trendlerinin bir adım önünde olun
  • Manuel raporlama görevlerini otomatikleştirin
  • Bilgiye dayalı, veriye dayalı kararlar alın
  • Sonuçları yıllar içinde değil, günlerde elde edin

Eyleme Geçirilebilir, Günlük Analizler

En etkili iş kararları, günlük, doğru ve kesin verilerle desteklenir. Daha iyi iş kararları almanıza yardımcı olmak için Contextual, ne zaman ve nerede çalışırsanız çalışın, kuruluşunuzun her düzeyinde bankacılık performans yönetimini geliştirmenizi sağlayan temel günlük eyleme dönüştürülebilir içgörüler sunar.

Finansal Performansınızı Gerçek Zamanlı Olarak
Yeniden Tahmin Edin

Hızla gelişen senaryolarda, işletmelerin değişen ekonomik ve finansal göstergelere dayalı olarak gerçek zamanlı olarak yeniden tahmin edilen güncel bir finans anlık görüntüsüne ihtiyacı vardır.

Contextual, bilançonuzu, gelir tablonuzu ve finansal oranlarınızı gerçek zamanlı olarak “ne olursa olsun” ekonomik tahminlerine dayalı olarak modellemenize olanak tanır. Değişimin etkisini yönetin ve iş kararlarınız için daha fazla görünürlük ve şeffaflığın kapısını açmak için doğru, doğrulanmış verilerden yararlanın.

Yasal Raporlama Son Tarihlerini Asla Kaçırmayın

Tekrarlayan, zaman alan, hataya açık düzenleyici raporlama görevlerini otomatikleştirin ve en fazla değer yaratan görevlere harcanacak daha fazla zaman yaratın.

Contextual, nihai son kullanıcı deneyimini sunmak için doğrulanmış sonuçlarınızı doğrudan temel sistemlerinizden düzenleyici hesap planına eşler - sadece düzenleyici rapor tarihlerini seçin ve doğrulanmış sonuçları görüntüleyin. İş kurallarının, dönüşümlerin ve ayarlamaların ek şeffaflığı, denetim sürecini basitleştirir ve bir daha asla son teslim tarihini kaçırmamanızı sağlar.

Otomatik Yönetim
Raporlaması

Önce veri yaklaşımımızı kullanarak, tam Bankacılık Oranları setimizi gün içinde verilerinizle aydınlatarak yönetim raporlamanızı etkili bir şekilde otomatikleştirin.

İnsanlarınız ve kaynaklarınız üzerinde minimum etkiyle tam olarak ihtiyacımız olan verileri ve bunları nerede bulacağımızı biliyoruz. İş liderlerinizin ihtiyaç duyduğu her yerde ve zamanda doğru ve zamanında finansal performans analizine erişebileceği için içiniz rahat olsun.

Hızlı Bulut Tabanlı Dağıtım ile Uzaktan Çalışmayı Etkinleştirin

Bulut teknolojisi, çok çeşitli endüstrileri kapsayacak şekilde büyümüştür. Bankacılık da farklı değil ve iş liderlerinin en yeni bulut uygulamalarını benimsemeye ve hızlı, uygun maliyetli ve esnek çözümlere sahip olmaya hazır olduğuna kesinlikle inanıyoruz.

Contextual, uzaktan çalışmayı kolaylaştırmak için %100 bulut tabanlıdır. Size finansal, ürün ve müşteri ile ilgili performans yönetiminizi dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir cihazda (mümkünse basitleştirilmiş ve sistemli) izleme ve önemli kaynakları serbest bırakma özgürlüğü verir.

Gün İçinde Otomasyona İlk Veri Yaklaşımı

Müşterilerimiz, finansal performans yönetimine manuel yaklaşımların eksikliklerini ilk elden deneyimlediler. Bu nedenle Contextual, işletme liderleri için otomasyonun gücünü ortaya çıkarmak için çok çalışıyor.

Finans süreci otomasyonu, ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda doğru, eyleme geçirilebilir içgörüler sunmak için maliyet ve zamandan tasarruf sağlar. Projemizi başlangıçtan sonuca kadar aylarla değil, günlerde ölçüyoruz.

Müşteri İşbirliği Yoluyla Daha Akıllı Stratejiler Oluşturma

Topluluk katılımı, ürün teklifimizin temel taşını oluşturur.

Ürün yol haritamızı geliştirmek ve çözümünüzü tam olarak sahiplenmenize yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Bu amaçla, otomasyon ve bankacılık analitiği yazılımımız, her şekil ve büyüklükteki finansal kurumlara uyacak şekilde uyarlayabileceğimiz basit bir hizmet olarak yazılım abonelik modeli aracılığıyla sunulur. Bu şekilde, tüm müşterilerimiz her zaman en son işlevlere erişebilir.

Amacımız Hayatınızı Kolaylaştırmak

Eşsiz finansal, ürün ve müşteri ile ilgili performans yönetimi yazılımının nasıl operasyonel verimlilik, maliyet azaltma ve gelişmiş kazanç sağladığını keşfetmek için Contextual ile iletişime geçin.

Looks good!
Please enter your name.
Looks good!
Please provide a valid email address.
Looks good!
Please select a department.
Looks good!
Mesajınızı giriniz.
You must agree before submitting.